Медсестринство важливе

Медсестринство важливе

 В час, коли життя на волосині,
і, здається, зірка вниз летить,
ти довірся медсестрі, людино, –
від біди вона всіх захистить.
Ти довірся тим рукам умілим,
що творити можуть чудеса,
людям, що любов’ю й словом щирим
повертають зорі в небеса
.
Медсестра – це життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, своєчасна підтримка, доброта та людяність. Це душа і серце, без вагань віддане людям. Мало хто може похвалитися такими чеснотами, якими володіє ця чарівна жінка – Ніна Сергіївна Мишко, процедурна медична сестра амбулаторії №1 КНП «Шосткинський МЦПМСД».
Свій трудовий шлях Ніна Сергіївна розпочала в 1976 році. Після закінчення Армавірського медичного училища Краснодарського краю Росії була направлена на роботу акушеркою в пологове відділення  в селище Новомихайлівське Туапсинського району Краснодарського краю. Де проявила себе дуже чуйною, відповідальною, кваліфікованою акушеркою, яку дуже цінували керівництво і співробітники. Працюючи в пологовому відділенні весь час мріяла вступити в медичний інститут і бути лікарем. Щоб бути ближче до мрії  вирішила перевестись на роботу в місто Перм, тому що там було вечірнє відділення в медичному інституті. Завідувач  пологового відділення відпустив Ніну Сергіївну тільки після обіцянки повернутись до них працювати лікарем. Так з 1980 року вона почала працювати в Пермі медичною сестрою в відділенні анестезіології і реанімації. Завдяки своєму професіоналізму, наполегливій праці, відданості обраній професії і не зважаючи на юний вік  в 1981 році зайняла перше місце в конкурсі серед медичних сестер медичної частини, в якій працювала. Пригадує такий випадок під час роботи в реанімації. У відділення поступила старенька жінка в дуже тяжкому стані, її лікували, але лікування не давало позитивної динаміки.  І лікарі вирішили, що будь як буде… Але у дуже чуйної і доброї Ніни Сергіївни з голови не виходила розповідь старенької про маленьку онучку, в якої більше крім бабусі нікого нема. І вона вирішила прикласти максимум зусиль для того, щоб старенька обов’язково одужала.  І диво здійснилось, безнадійна бабуся ожила після декількох місяців кропіткого, професійного і чуйного догляду такої самовідданої медичної сестри. Недарма в народі кажуть : і тепле слово часом лікує.  
Вступити до медичного інституту Ніні Сергіївні так і не судилося, тому що в 1982 році довелось приїхати в місто Шостка Сумської області, щоб доглядати за своїми старенькими бабусею і дідусем, які на той час стали дуже немічними. Будучи милосердною і доброю вона не змогла на перше місце поставити свою мрію стати лікарем і  прилетіла до своїх найдорожчих родичів, щоб забезпечити їх належним наглядом і доглядом.
Так з 1982 року і по теперішній час Мишко Ніна Сергіївна працює процедурною медсестрою в амбулаторії №1. Медсестра для неї – це не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Своєю самовідданою працею, високою свідомістю і дисципліною вона завоювала пошану й авторитет серед колег. А пацієнти не уявляють процедурний кабінет без  Ніни Сергіївни, яка не шкодуючи теплих підбадьорливих слів будь-яку маніпуляцію зробить безболісною процедурою завдяки своєму професіоналізму.
Адміністрація КНП «Шосткинський міський центр ПМСД» у Міжнародний день медичної сестри щиро бажає всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя!
Коментарі закрито.